Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe RAMCO

To przedsiębiorstwo działające na polskim rynku już ponad 30 lat. Specjalizujemy się w produkcji termometrów oraz artykułów z tworzyw sztucznych. Stawiamy na nowoczesną technikę, precyzyjne wykonanie produktów, różnorodność wzorów. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym. Nasza firma dba o swoich klientów - oferujemy dostawy własnym środkiem transportu, obsługujemy hurtownie na terenie całego kraju.

Termometry

Posiadamy szeroką gamę termometrów: zaokienne, pokojowe, reklamowe, kąpielowe oraz lodówkowe. Dla celów reklamowych produkujemy termometry z logo Państwa firmy. Nasze termometry są dokładne i nie zawierają szkodliwej rtęci.

Kooperacja

Oferujemy szeroki zakres usług w ramach przetwórstwa tworzyw sztucznych. Posiadamy własny park maszynowy do produkcji kapilar, urządzenia do zdobienia techniką tampondruku i sitodruku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ramco - logotyp

Specjalizujemy się w produkcji termometrów oraz artykułów z tworzyw sztucznych.

Stawiamy na precyzyjne wykonanie produktów oraz różnorodność wzorów.

Oferujemy dostawy własnym środkiem transportu na terenie Polski.

Dane kontaktowe

P. P. H. U. RAMCO

ul. Kolonijna 23
Strzała
08-119 Siedlce

+48 25 633 98 08

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 821-000-87-27

Dział handlowy

+48 606 967 385

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.