instrukcja montażu zsypu budowlanego Ramco

Zsypy do gruzu – bezpieczeństwo i czystość na budowie.

Jednym z podstawowych elementów zaplecza budowlanego jest zsyp do gruzu. Gwarantuje on szybki i bezpieczny transport gruzu bezpośrednio do kontenera znajdującego się przy budowanym, remontowanym, czy wyburzanym obiekcie. Zsyp budowlany zapewnia bezpieczeństwo na budowie, ułatwia zachowanie porządku i czystości. Wpływa również na usprawnienie prac, eliminując uporczywe chodzenie po schodach z wiadrami wypełnionymi gruzem. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości zsypy do gruzu, które cechuje trwałość i łatwość montażu.

Zsyp budowlany jest produktem całkowicie polskim. Wykonany jest z polietylenu o wysokiej udarności i odporności na ścieranie. 

Instrukcja montażu

1. Montaż zsypu rozpoczynamy od zamocowania konstrukcji (1). Stosownie do grubości ściany ustawiamy długość zaczepów (2) i blokujemy śrubami.
2. Zakładamy wciągarkę (3) i opuszczamy poprzeczkę (4) na dół. Uwaga! Poprzeczkę (4) należy przy opuszczaniu dodatkowo obciążyć, aby linka wciągarki była naprężona.
3. Zawieszamy pierwszy segment (5), zaczepiając poprzeczkę (4) na wewnętrznych hakach segmentu (5).
4. Wciągamy segmenty zsypu doczepiając kolejne elementy. Uwaga! Jeżeli w zestawie używamy segmentów pośrednich (wlotowych) (6) należy dobrać długość łańcuchów, aby wloty wypadały na wybranych piętrach. Należy to zrobić przed montażem zsypu.
5. Po wciągnięciu wszystkich elementów mocujemy całość do konstrukcji nośnej (1) za pomocą karabińczyków.
6. Nakładamy segment zasypowy, opierając go na konstrukcji nośnej.

Chcesz bardziej poznać nasze produkty?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz dział handlowy skontaktuje się z Tobą w celu umówienia spotkania.

Ramco - logotyp

Specjalizujemy się w produkcji termometrów oraz artykułów z tworzyw sztucznych.

Stawiamy na precyzyjne wykonanie produktów oraz różnorodność wzorów.

Oferujemy dostawy własnym środkiem transportu na terenie Polski.

Dane kontaktowe

P. P. H. U. RAMCO

ul. Kolonijna 23
Strzała
08-119 Siedlce

+48 25 633 98 08

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 821-000-87-27

Dział handlowy

+48 606 967 385

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.